Reko Klocki - system 180 elementów

Klocki Reko to zestaw szkieletowych wielokątów do budowania brył. Zawiera 180 klocków w kształcie trójkątów równobocznych, kwadratów, pięciokątów foremnych i sześciokątów foremnych, trójkątów równoramiennych, wszystkie, rzecz jasna, o jednakowych krawędziach.  Reko wyróżnia się łatwym, a jednocześnie niezwykle trwałym sposobem łączenia klocków. Pozwala on na budowanie brył wypukłych, wklęsłych, niejednospójnych i przestrzennych parkietaży.

 

 

  • Cena netto: 37,40 zł 46,00 zł
  • szt.

Wysyłamy w 24 godziny

Rok

14 dni

Klocki konstrukcyjne 180 elementów

Aby najlepiej wspierać rozwój swojego dziecka, warto wybierać dla niego zabawki, które korzystnie wpływają na kreatywność, wyobraźnię oraz zdolności manualne. Jedną z takich propozycji są plastikowe klocki konstrukcyjne 180 elementów Reko. Umieszczony w praktycznym pudełku zestaw klocków o różnych kształtach i kolorach świetnie sprawdzi się w roli prezentu dla Twojej pociechy i z pewnością zapewni mu mnóstwo frajdy!

Plastikowe klocki konstrukcyjne 180 elementów

Z tym zestawem Twoja pociecha zyskuje wiele możliwości kreatywnego konstruowania. Kolorowe elementy w kształcie trójkąta równobocznego, trójkąta równoramiennego, kwadratu, pięciokąta lub sześciokąta foremnego dostarczają dziecku wciąż nowe pomysły. Warto zauważyć, że budowanie rozmaitych konstrukcji przestrzennych z klocków przynosi wiele korzyści dla dziecięcego rozwoju! Klocki Reko w pudełku system 180 elementów są uniwersalnym produktem, który przypadnie do gustu zarówno młodszym dzieciom, jak i starszakom. Docenią to zwłaszcza rodzice, którzy posiadają dzieci w różnym wieku – od teraz rodzeństwo może wspólnie się bawić przy tworzeniu najbardziej wymyślnych konstrukcji!

Uniwersalne klocki Reko w pudełku system 180 elementów dla małych konstruktorów

Jeśli szukasz trwałej, kreatywnej i funkcjonalnej zabawki dla swojego dziecka, nasze klocki konstrukcyjne 180 elementów stanowią doskonały wybór. Wykonane z solidnego tworzywa, doskonale znoszą wielokrotne użytkowanie i zapewniają żywotność na długi czas. Z pomocą klocków o geometrycznych kształtach i żywych kolorach Twoja pociecha może konstruować fantastyczne pojazdy, mosty, domy, a także inne obiekty architektoniczne, jakie tylko podsunie mu wyobraźnia. Świetna rozrywka na długie godziny gwarantowana! Dzięki dużej ilości elementów, z zabawki może korzystać jednocześnie dwójka lub nawet więcej dzieci. W razie potrzeby, zestaw można rozbudować dokupując klocki z tej samej serii. Plastikowe klocki konstrukcyjne 180 elementów Reko to produkt polskiej firmy.