Reko Klocki - system 520 elementów

Klocki Reko to zestaw szkieletowych wielokątów do budowania brył. Zawiera 520 klocków w kształcie trójkątów równobocznych, kwadratów, pięciokątów foremnych i sześciokątów foremnych, trójkątów równoramiennych, wszystkie, rzecz jasna, o jednakowych krawędziach.  Reko wyróżnia się łatwym, a jednocześnie niezwykle trwałym sposobem łączenia klocków. Pozwala on na budowanie brył wypukłych, wklęsłych, niejednospójnych i przestrzennych parkietaży.

  • Cena netto: 108,94 zł 134,00 zł
  • szt.

Wysyłamy w 24 godziny

Rok

14 dni

Plastikowe klocki konstrukcyjne 520 elementów

Masz w domu małego konstruktora? Chcesz zapewnić mu kreatywne i zajmujące zajęcie na długi czas? Klocki konstrukcyjne 520 elementów to idealny pomysł na prezent dla każdego malucha, który lubi tworzyć rozmaite konstrukcje z klocków. Zestaw tworzą szkieletowe wielokąty, z których dziecko może budować bryły. Aż 520 elementów o różnych kształtach – trójkątów, kwadratów, pięciokątów i sześciokątów - zapewnia udaną zabawę na długi czas.

Geometryczne klocki Reko w pudełku system 520 elementów

Unikalną cechą plastikowych klocków Reko jest możliwość konstruowania wielu brył – wypukłych, wklęsłych oraz przestrzennych o najróżniejszych formach. Każdy mały konstruktor znajdzie wiele pomysłów na wykorzystanie tych oryginalnych klocków podczas zabawy! Elementy są wykonane z trwałego plastiku, który zapewnia im długą żywotność. Żywe kolory jeszcze bardziej uatrakcyjnią dziecku zabawę i sprawią, że stworzone konstrukcje będą prezentowały się zjawiskowo. Jeśli szukasz produktu, który dostarczy Twojemu dziecku mnóstwo rozrywki i nie znudzi się przez długi czas, klocki konstrukcyjne 520 elementów w kształcie brył geometrycznych to sprawdzony wybór!

Sprawdzone klocki konstrukcyjne dla każdego dziecka – nieograniczone możliwości kreatywnej zabawy

Klocki Reko w pudełku system 520 elementów doskonale sprawdzą się jako prezent dla każdego kreatywnego malucha. Całość zamknięta jest w solidnym pudełku, które przyda się do przechowywania klocków. Duża ilość elementów zapewnia nieograniczone możliwości kreatywnego konstruowania.