Reko Klocki - system 120 elementów

Klocki Reko to zestaw szkieletowych wielokątów do budowania brył. Zawiera 120 klocków w kształcie trójkątów równobocznych, kwadratów, pięciokątów foremnych i sześciokątów foremnych, trójkątów równoramiennych, wszystkie, rzecz jasna, o jednakowych krawędziach.  Reko wyróżnia się łatwym, a jednocześnie niezwykle trwałym sposobem łączenia klocków. Pozwala on na budowanie brył wypukłych, wklęsłych, niejednospójnych i przestrzennych parkietaży.

  • Cena netto: 22,76 zł 28,00 zł
  • szt.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Klocki konstrukcyjne 120 elementów Reko

Dzieci wprost przepadają za zabawkami, które pozwalają im uwolnić wyobraźnię i dostarczają wiele pomysłów na zabawę. Takie właśnie są plastikowe klocki konstrukcyjne 120 elementów Reko, które otworzą przed Twoją pociechą nowe możliwości konstruowania przestrzennego. Zestaw składa się ze szkieletowych wielokątów w różnych kolorach, z których pomocą dziecko może budować rozmaite bryły. Możliwości zabawy można jeszcze bardziej poszerzyć, dokupując kolejne zestawy kompatybilnych ze sobą klocków konstrukcyjnych.

 

Klocki Reko w pudełku system 120 elementów


Szukasz kreatywnej zabawki dla kilkulatka? Klocki konstrukcyjne 120 elementów Reko to zestaw, który przypadnie do gustu każdemu maluchowi! Kolorowe elementy o różnych kształtach zapewnią dziecku mnóstwo zabawy, jednocześnie wspierając jego kreatywność. Klocki Reko łączą się ze sobą w łatwy i trwały sposób i umożliwiają tworzenie wielu konstrukcji przestrzennych. To sprawdzony sposób na wielogodzinną zabawę!