Dlaczego REKO?

Zalety naszych klocków dydaktycznych

W REKO wierzymy, że zabawa to najprzyjemniejsza forma nauki.
Tworzymy zabawki, żeby dostarczać dzieciom narzędzi do rozwoju.

REKO to nieograniczone możliwości zabawy!
Klocki REKO to zestaw szkieletowych wielokątów do budowania brył. Budowanie z REKO jest niezwykle ntuicyjne i łatwe. Istotą systemu jest zawias kulowy, który pozwala łączyć się elementom w płaszczyźnie lub pod kątem od 45° do 315°.

REKO to w 100 % Polski produkt
Polski pomysł, Polska produkcja - REKO to coś z czego My Polacy jesteśmy dumni. Zabawka ta już od wielu lat z powodzeniem uczy i bawi dzieci w całej Polsce.

Klocki posiadają certyfikat CE.
Klocki są bezpieczne i solidne, odporne na uszkodzenia mechaniczne, a ponadto wielokolorowe i atrakcyjne wizualnie każdy komplet klocków to doskonały sposób świetną zabawę oraz naukę przez zabawę.

Doskonałe narzędzie dydaktyczne
Zaufało nam wiele placówek oświatowych. Na podstawie każdej budowli czy elementu, możemy objaśniać dzieciom podstawy geometrii, uczyć kolorów, liczenia, a nawet chemii czy fizyki!

 

Rozwój motoryki jest bardzo istotny dla prawidłowej sprawności fizycznej, a także ogólnego funkcjonowania dziecka. Jeśli przebiega bez zakłóceń jest doskonalą podstawą do nauki pisania i czytania, koncentracji, orientacji przestrzennej, koordynacji wzrokowo- ruchowej.

Z każdą nową konstrukcją, choćby najprostszą, dzieci uczą się modelowania przestrzennego, odwzorowywania innych obiektów czy projektowania budowli w taki sposób aby były one stabilne. Satysfakcja z budowania coraz nowszych budowli, motywuje dziecko do samoczynnego projektowania i ulepszania.